Prawo własności intelektualnej

ul. Józefa 19, 31-056 Kraków
012 427-59-41/20
poniedziałek – piątek w godz. 9.00 – 14.00
Ukończone studia drugiego stopnia lub jednolite magisterskie (dyplom magisterski).
O przyjęciu decyduje kolejność złożenia dokumentów rekrutacyjnych (kolejność zgłoszeń)
od 01.03.2018 do 30.09.2018
Październik 2018r.
Studia podyplomowe są studiami o charakterze doskonalącym, mają na celu aktualizację i uzupełnienie wiedzy zdobytej w toku studiów wyższych. Celem kształcenia jest zaznajomienie uczestników z podstawowymi zagadnieniami z zakresu prawa własności intelektualnej, wynikającymi z ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy prawo własności przemysłowej, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, ustawie o ochronie baz danych, a także z najważniejszych orzeczeń sądowych z zakresu cywilnoprawnej odpowiedzialności z tytułu naruszenia praw własności intelektualnej.
Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w soboty w godz. 9.00-18.00 (od października do czerwca).
Program studiów, plan studiów, efekty kształcenia, sylabusy, wzór kwestionariusza osobowego.
Podanie – kwestionariusz osobowy na studia podyplomowe (do pobrania ze strony Katedry lub strony UJ), kserokopia dyplomu magisterskiego wraz z oryginałem (w celu uwierzytelnienia)
Prof. dr hab. Ewa Nowińska
Absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych