Zarządzanie i audyt

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania we współpracy z międzynarodową jednostką certyfikacyjną Lloyd's Register (Polska) sp. z o.o.
Zarządzanie i audyt
ul. prof. St. Łojasiewicza 4, pok. 2.375, 30-348 Kraków
12 664 57 79, 12 664 55 83
od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.30 do 13.30
22 października 2022 roku
Studia podyplomowe Zarządzanie i audyt nie będą prowadzone w roku akademickim 2022/2023.

W działalności współczesnych przedsiębiorstw, organizacji publicznych i społecznych coraz większą rolę odgrywają systemy zarządzania jakością, środowiskowe,  bezpieczeństwem i higieną pracy oraz inne znormalizowane systemy zarządzania.

W związku z powyższym wzrasta zapotrzebowanie na menedżerów i specjalistów, którzy znajomość  znormalizowanych  systemów  zarządzania wykorzystają nie tylko do wprowadzania i utrzymywania takich systemów, ale także do ich niezależnej oceny,  weryfikacji i doskonalenia.

Uniwersalny charakter studiów powoduje, iż mogą w nich uczestniczyć zarówno  przedstawiciele firm usługowych, handlowych i produkcyjnych, jak też instytucji finansowych, czy urzędów oraz innych organizacji.

Studia są także doskonałą propozycją dla absolwentów studiów wyższych, którzy zamierzają podwyższać swoją konkurencyjność na rynku pracy (krajowym i międzynarodowym).

Organizatorzy studiów opracowali unikatowy program pozwalający pozyskać słuchaczom  wszechstronną i najnowszą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu zarządzania organizacjami, zgodnie z międzynarodowymi standardami normatywnymi.

Współorganizatorem studiów jest międzynarodowa jednostka certyfikacyjna Lloyd's Register (Polska) sp. z o.o.

Zajęcia są prowadzone przez pracowników naukowych UJ oraz praktyków z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu (przedstawiciele jednostek certyfikacyjnych, firm doradczych).

Zajęcia na studiach realizowane są w formie: wykładów, ćwiczeń, konwersatoriów, prac projektowych z wykorzystaniem kreatywnych technik  dydaktycznych i obejmują 200 godzin. Duży nacisk jest położony na  aspekt  praktyczny omawianych zagadnień. Studia odbywają się w systemie dwusemestralnym.Zajęcia są prowadzone w soboty i niedziele w godzinach od 9.00 do 17.45  (około 10 do 12 zjazdów).

soboty i niedziele w godzinach od 9:00 do 17:15
prof. dr hab. Piotr Jedynak

certyfikaty:

• menedżera systemu zarządzania jakością
  • menedżera systemu zarządzania środowiskowego
  • menedżera systemu zarządzania BHP
  • kurs wewnętrznego audytora jakości
  • pełnomocnika systemów zarządzania