Podyplomowe studia prawa pracy

08.05.2014
Katedra Prawa Pracy i Polityki Społecznej organizuje w roku akademickim 2014/2015 Podyplomowe Studia Prawa Pracy. Rekrutacja trwa...
więcej o Podyplomowe studia prawa pracy

05.03.2014
więcej o Pragniemy poinformować o rozpoczęciu naboru na nowe studia podyplomowe: KONTROLA ZAKAŻEŃ W JEDNOSTKACH OPIEKI ZDROWOTNEJ.

Cywilnoprawna ochrona dóbr osobistych w społeczeństwie informacyjnym

08.05.2014
Katedra Prawa Cywilnego UJ oferuje w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego specjalistyczny kurs dokształcający pt. Cywilnoprawna ochrona dóbr osobistych w społeczeństwie informacyjnym. Kurs adresowany jest przede wszystkim do prawników-praktyków (sędziów, adwokatów i radców prawnych). Podzielony został na 5 modułów kształcenia, które łącznie obejmują 52 godziny dydaktyczne.
więcej o Cywilnoprawna ochrona dóbr osobistych w społeczeństwie informacyjnym

Styczniowa rekrutacja na Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Konferencyjnych

23.12.2013
Zapraszamy na studia podyplomowe dla tłumaczy ustnych. Specjalizacja z jednym lub z dwoma językami obcymi. Studia roczne, przeznaczone dla absolwentów dowolnych studiów magisterskich znających biegle przynajmniej jeden język obcy. Sekcje: angielska, francuska, hiszpańska, niemiecka, rosyjska i włoska.
więcej o Styczniowa rekrutacja na Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Konferencyjnych

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Systemy Informacji Geograficznej UNIGIS

04.11.2013
więcej o Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Systemy Informacji Geograficznej UNIGIS