Psychogeriatria z elementami neuropsychologii

17.07.2015
Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ uprzejmie informuje, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lekarzy w zakresie kształcenia doskonalącego w dziedzinie geriatrii utworzył dwusemestralne studia podyplomowe „Psychogeriatria z elementami neuropsychologii".
więcej o Psychogeriatria z elementami neuropsychologii

Medycyna ekstremalna i medycyna podróży

17.07.2015
Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ z przyjemnością informuje społeczność akademicką Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum o rozpoczęciu rekrutacji na nowe dwusemestralne studia podyplomowe "Medycyna ekstremalna i medycyna podróży".
więcej o Medycyna ekstremalna i medycyna podróży

Podyplomowe studia prawa pracy

18.06.2015
Katedra Prawa Pracy i Polityki Społecznej organizuje w roku akademickim 2015/2016 Podyplomowe Studia Prawa Pracy. Rekrutacja trwa...
więcej o Podyplomowe studia prawa pracy

09.02.2015
Od marca br. Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UJ we współpracy z Biblioteką Jagiellońską i Archiwum Narodowym w Krakowie uruchamia nowe dwusemestralne studia podyplomowe Dawna książka, zbiory specjalne i archiwalia. Studia mają charakter doskonalący i są przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych problematyką profesjonalną, badawczą i naukową, związaną z dawną książką, zbiorami specjalnymi i archiwaliami
więcej o Dawna książka, zbiory specjalne i archiwalia – nowe studia podyplomowe w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Podyplomowe Studium Literacko-Artystyczne

13.10.2014
Pierwsza w Polsce szkoła kreatywnego pisania - ucz się od najlepszych! Kształcimy pisarzy i poetów już 20 lat. Są jeszcze wolne miejsca!
więcej o Podyplomowe Studium Literacko-Artystyczne