Resocjalizacja w środowisku otwartym z elementami streetworkingu i mediacji

13.01.2017
Trwa rekrutacja na nowe studia podyplomowe "Resocjalizacja w środowisku otwartym z elementami streetworkingu i mediacji.
więcej o Resocjalizacja w środowisku otwartym z elementami streetworkingu i mediacji

Biznes w biotechnologii - studia podyplomowe

12.09.2016
Już w listopadzie rusza 5. edycja interdyscyplinarnych studiów podyplomowych „Biznes w biotechnologii”. Studia dedykowane są szerokiej grupie specjalistów z branży life science, zainteresowanych nabyciem kompetencji menedżerskich i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Rekrutacja na studia trwa do 25 września.
więcej o Biznes w biotechnologii - studia podyplomowe

STUDIA PODYPLOMOWE PRAWA DOWODOWEGO

22.07.2016
więcej o STUDIA PODYPLOMOWE PRAWA DOWODOWEGO

Podyplomowe studia prawa pracy

23.06.2016
Katedra Prawa Pracy i Polityki Społecznej organizuje w roku akademickim 2016/2017 Podyplomowe Studia Prawa Pracy.
więcej o Podyplomowe studia prawa pracy

CHCESZ ZOSTAĆ PISARZEM? UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH!

30.05.2016
Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza nabór ma dwuletnie podyplomowe STUDIA LITERACKO - ARTYSTYCZNE
więcej o CHCESZ ZOSTAĆ PISARZEM? UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH!