Podyplomowe studia prawa pracy

10.05.2019
Katedra Prawa Pracy i Polityki Społecznej organizuje w roku akademickim 2019/2020 Podyplomowe Studia Prawa Pracy.
więcej o Podyplomowe studia prawa pracy

Studia podyplomowe prawa karnego procesowego

20.06.2018
Katedra Postępowania Karnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie informuje, że od 1 czerwca 2018 r. trwa nabór na studia podyplomowe prawa karnego procesowego.
więcej o Studia podyplomowe prawa karnego procesowego

Podyplomowe studia prawa pracy

23.05.2018
Katedra Prawa Pracy i Polityki Społecznej organizuje w roku akademickim 2018/2019 Podyplomowe Studia Prawa Pracy.
więcej o Podyplomowe studia prawa pracy

STUDIA PODYPLOMOWE PRAWA DOWODOWEGO

17.05.2018
Studia podyplomowe prawa dowodowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadzone od 2007 roku przez Katedrę Kryminalistyki we współpracy z Instytutem Ekspertyz Sądowych w Krakowie.
więcej o STUDIA PODYPLOMOWE PRAWA DOWODOWEGO

Bezpieczeństwo informacji w administracji i biznesie

20.12.2017
Katedra Polityki Gospodarczej Wydziału Prawa i Administracji UJ serdecznie zaprasza na dwusemestralne studia podyplomowe pod nazwą BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI W ADMINISTRACJI I BIZNESIE