Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ

NOWE studia podyplomowe:

Szanowni Państwo pragniemy uprzejmie poinformować, o utworzeniu w naszej Uczelni dwóch nowych studiów podyplomowych: "Biostatystyka-praktyczne aspekty statystyki w badaniach medycznych" oraz "Podstawy interwencji terapeutycznych w wieku rozwojowym"

Szczegółowe informacje na temat studiów znajdą Państwo na stronie internetowej: www.mckp.uj.edu.pl lub po numerem telefonu 12 4332766.

Biostatystyka-praktyczne aspekty statystyki w badaniach medycznych

"Biostatystyka-praktyczne aspekty statystyki w badaniach medycznych" – dwusemestralne, doskonalące studia podyplomowe przeznaczone dla lekarzy oraz osób z wyższym wykształceniem medycznym chcących pogłębić wiedzę z zakresu metodologii badań naukowych oraz metod statystycznej analizy danych ze szczególnym uwzględnieniem metod statystycznych wykorzystywanych w naukach biomedycznych oraz poznać praktyczne aspekty analizy danych w różnych pakietach statystycznych.

Podstawy interwencji terapeutycznych w wieku rozwojowym

"Podstawy interwencji terapeutycznych w wieku rozwojowym" – dwusemestralne, doskonalące studia podyplomowe mające na celu przekazanie specjalistycznej wiedzy teoretycznej i praktycznej z obszaru psychiatrii i psychoterapii rozwojowej, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień praktycznych związanych ze stosowaniem psychoterapii podtrzymującej, interwencji kryzysowej, socjoterapii i profilaktyki wieku rozwojowego.